PAR KOMPĀNIJU


Pallet Timber Company - dinamiski augoša kompānija, kas veiksmīgi parādīja sevi kā stabilu un uzticamu darījumu partneri lielākajiem ražotājiem un uzņēmumiem daudzās rūpniecības nozarēs Baltijas valstīs, Eiropas Savienībā un Skandināvijā.

Mūsu uzņēmums specializējas uz zāģmateriālu un koka palešu ražošanas un realizācijas. Pallet Timber Company piedāvā jaunas un lietotas standarta un nestandarta dažāda veida un izmēra koka paletes, kā arī paletes pēc pasūtījuma, ņemot vērā pasūtītāja prasības.

Sertifikāti:Savā darbības gaitā mūsu kompānija ir uzkrājusi bagātu pieredzi koka palešu ražošanā un pārdošanā, kā arī izmantoto palešu restaurēšanā un pārstrādē. Nepārtraukta kvalitātes kontrole un visu mūsu darbinieku augsta kvalifikācija garantē pasūtījumu izpildi visaugstākajā līmenī. Mēs vienmēr rūpējamies par mūsu klientu prasībām un vērtējam gan savu gan pasūtītāja laiku, tādēļ nodrošinam augstu kvalitāti un operatīvu pasūtījumu izpildi, konkurētspējīgas cenas un ātru produkcijas piegādi.

MŪSU PRODUKCIJA


Atkarībā no kravas specifikācijas un glabāšanas veida,mēs piedāvājam dažādu konstrukciju un grūtības līmeņu palletes.Ražošanas gaitā ir iespējams izmantot mūsu klientu zīmējumus.Visdažādākie materiali tiek izmantoti pallešu produkcijā.

  • Jaunās licenzētas Europaletes

  • Lietotas licenzētas Europaletes, 1. , 2. , un 3. klasses

  • Jaunās standarta izmēra palletes un koka paletes
  • Nestandarta izmēra palletes,puspalletes un ceturkšņa paletes

  • Skatīt foto

    GMA 40"x 48" 4way amerikāņu paletes
LOĢISTIKA


Pallet Timber Company, sadarbībā ar vietējiem un starptautiskajiem vadošiem loģistikas uzņēmumiem,piedāvā ātru un drošu piegādi Eiropas un Skandināvijas robežā.
Latvijas atrašanas vieta sniedz ātru un ekonomiski izdevīgu transportēšanu (zemes, ūdens, gaisa) pa visu pasauli.
KONTAKTI


Ja jums radušies jautājumi, droši rakstiet mums pallet.timbercom@gmail.com, mūsu menedžers atbildēs jums cik ātri vien varēs.

Adress: Granita iela 25, Acone, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV-2119     Phone: +371 29209619